весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 10 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/10/do_30_kvitnja_priimayutsja_roboti.htm
До 30 квітня приймаються роботи журналістів про корпоративну відповідальність! Представництво ООН та мережа Глобального договору в Україні вдруге проводять Національний конкурс для журналістів на кращий аналітичний матеріал з висвітлення теми корпоративної соціальної відповідальності в Україні.

Конкурс має на меті покращити висвітлення тематики соціальної відповідальності бізнесу в українських ЗМІ. Він дозволить також проаналізувати рівень обізнаності журналістів, які пишуть на тему корпоративної соціальної відповідальності (КСВ), та виявити потреби в організації спеціальних тренінгів та розробці інформаційних матеріалів з цієї тематики.

«Активність учасників минулорічного конкурсу була для нас приємною несподіванкою. Вона стала свідченням того, що в Україні вже почала формуватись КСВ-журналістика, - зазначила Юлія Щербініна, радник з питань співпраці між приватним і громадським секторами Представництва ООН в Україні. - Однак, у висвітленні цієї теми все ще переважає фрагментарність. Саме тому Представництво ООН в Україні за підтримки мережі Глобального договору вирішило зробити цей конкурс щорічним. Ми сподіваємось, це сприятиме адекватному, повному та системному відображенню КСВ в українських засобах масової інформації».

До участі у конкурсі запрошено штатних та позаштатних кореспондентів друкованих та Інтернет-ЗМІ, чиї матеріали на тему корпоративної соціальної відповідальності опубліковано з 1 січня 2010 року по 30 квітня 2010 року.

Прийняття робіт триватиме до 30 квітня 2010 року включно. Роботи оцінюватиме Журі, до якого увійшли провідні експерти в галузі журналістики та КСВ, за наступними критеріями: рівень дотримання журналістських стандартів, збалансованість матеріалу; рівень розкриття теми соціальної відповідальності бізнесу; адекватність та коректність викладення матеріалу; актуальність та ілюстративність матеріалу; наявність конкретних "життєвих історій"; оригінальність способу розкриття теми; відсутність ознак замовності матеріалу.

Журналіст-переможець конкурсу відвідає всесвітній саміт лідерів Глобального договору ООН, який відбудеться 24-25 червня 2010 р. у Нью-Йорку (США). Підведення підсумків та оголошення результатів відбудеться не пізніше 18 травня 2010 року.

Для участі в конкурсі необхідно надіслати відскановану заповнену заявку, роздруковану на бланку відповідного ЗМІ з підписами керівника та автора-журналіста; публікацію в друкованих чи електронних ЗМІ з 1 січня 2010 року по 30 квітня 2010 у відсканованому вигляді в форматі .jpeg. А матеріали, розміщені на інформаційних Інтернет-ресурсах — у текстовому форматі .doc із зазначенням гіперпосилання необхідно переслати електронною поштою у вкладеному файлі.

Текст заявки можна завантажити за адресою Електронні матеріали приймаються за адресою csr-medіa@un.org.ua Оригінали та примірники публікацій потрібно відправляти поштою з 10 лютого 2010 року по 30 квітня 2010 року за адресою: Кловський узвіз 1, Київ 01021, з поміткою "Конкурс для журналістів".

Переможці конкурсу будуть оголошені на сайтах Представництва ООН в Україні та мережі Глобального договору України За детальнішою інформацією звертайтесь до Ірини Бутяги, іryna.butіaha@un.org.ua.