весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 9 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/9/v_ukrayini_163_proc__mjasnih_virobiv.htm
В Україні 16,3% м'ясних виробів не відповідало стандартам! Протягом 2009 року інспектори державного нагляду Держспоживстандарту України перевірили 294,34 тонни свіжого та замороженого м'яса, заморожених м'ясних напівфабрикатів під час виробництва на загальну суму 5 млн. 108 тис. 92 грн. Вимогам нормативної документації (НД) не відповідало 48,17 тонни продукції (16,3% перевіреної) на загальну суму 637 тис. 300 грн.

Про це УНІАН повідомила прес-служба Держспоживстандарту України.

За повідомленням, провели 188 перевірок виробництва м'яса і заморожених м'ясних напівфабрикатів. Під час 162 перевірок були встановлені порушення вимог НД. Порушення були виявлені на підприємствах у кожній області України.

Під час перевірок було виявлено відсутність технологічної документації (рецептур, технологічних інструкцій, НД); невідповідність продукції за органолептичними та фізико-хімічними показниками; не в повному обсязі проводився або порушувалась періодичність контролю готової продукції за показниками безпеки; відсутність контролю готової продукції (або його проведення не повною мірою) за органолептичними, фізико-хімічними та мікробіологічними показниками; незадовільне або відсутнє транспортне та споживче маркування; порушення метрологічних норм і правил.

Детальніше читайте тут.