весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 9 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/9/u_bobrinci_v_pomeshkanni_dochki_zaginuv.htm
У Бобринці в помешканні дочки загинув батько. Вчора, 8 лютого, у місті Бобринець виникла пожежа домашніх речей в квартирі двоповерхового житлового будинку внаслідок необережного поводження з вогнем під час куріння 53-річного батька власниці помешкання, тіло якого виявлено на місці події. Причина смерті чоловіка встановлюється. Про це повідомляє прес-служба ГУМНС України в Кіровоградській області.

За інформацією прес-служби з 8 по 9 лютого 2010 року надзвичайних ситуацій державного, регіонального, місцевого та об'єктового рівня не виникало.

Місце і коротка характеристика надзвичайних подій:

8.02.10 м. Ульяновка: коротке замикання електромережі спричинило пожежу 1,5 кв м оздоблення стіни господарчої споруди.

8.02.10 Знам'янський район, с. Володимирівка: через порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні пічного опалення виникла пожежа 1,5 кв м перекриття житлового будинку.

8.02.10 Олександрівський район, с. Підлісне: місцевими рятувальниками надано допомогу комунальним службам по розпилюванню та прибиранню дерева, яке впало на проїжджу частину.

8.02.10 м. Олександрія: рятувальниками міста надано допомогу міліції по відкриванню дверей квартири.

8.02.10 м. Кіровоград: рятувальним підрозділом надано допомогу працівникам служби «103» по транспортуванню хворого до карети швидкої, а рятувальники Бобринця допомогли доправити до пологового відділення районної лікарні породіллю з с. Свердлове.