весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 9 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/9/maizhe_35_milioni_griven_nadiishlo.htm
Майже 3,5 мільйони гривень надійшло до бюджету у січні. У січні 2010 року заходами податкової міліції області забезпечено надходження коштів до бюджету держави в сумі 3 мільйони 390,3 тисяч гривень, - повідомляє управління податкової міліції ДПА у Кіровоградській області.

Дані надходження забезпечено за рахунок наступних заходів:

- участі у контрольно-перевірочній роботі –682 тисячі гривень.;
- за рахунок застосування оперативно-запобіжних заходів із скорочення податкового боргу – 1 мільйон 82,6 тисяч гривень;
- за рахунок відпрацювання суб'єктів господарювання, що мінімізують свої податкові зобов'язання та інших профілактичних заходів – 1 мільйон 625,7тисяч гривень.

Із незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 1 млн. 177,2 тис.грн., із них підакцизних товарів – на суму 45,9 тис. грн.

В ході відпрацювання фіктивних суб'єктів господарювання виявлено 4 реально існуючих підприємств, які взаємодіяли з фіктивними та за результатами їх відпрацювання донараховано до бюджету 5,2 млн. грн.

27 мільйонів 955,4 тисяч гривень, - саме така сума ПДВ, що була заявлена до відшкодування з бюджету, зацікавила співробітників податкової міліції та була відібрана до відпрацювання. В результаті, за участю підрозділів податкової міліції було виявлено 2 факти необґрунтованих заяв та було попереджено незаконне відшкодування на загальну суму у 2 мільйони 202 тисячі гривень.

Встановлена сума збитків по кримінальних справах, направлених до суду, становить 1 млн. 734,2 тис. грн., з яких 1 млн. 228,2 тис. грн. вже відшкодовано.