весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 9 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/9/grant_prezidenta_ukaryini_dlja_obdarovanoyi.htm
Грант Президента Укарїни для обдарованої молоді - це реально! Гранти Президента України для обдарованої молоді - це фінансова підтримка державою обдарованої молоді, що надається з метою реалізації соціально значущих творчих проектів у соціальній та гуманітарній сферах, - повідомляє &01прес-служба Кіровоградської міської ради.&01

Грант Президента України може отримати громадянин України віком до 35 років.

За інформацією начальника відділу сім'ї та молоді гуманітарного департаменту міської ради Людмили Дорохіної, для отримання гранта Президента України претенденту необхідно подати:

– заявку, до якої додаються такі документи:
– реєстраційна картка проекту ;
– опис проекту ;
– кошторис витрат;
– довідка-об'єктивка ( до якої обов'язково додається копія паспорта (перша сторінка і сторінка з позначенням місця проживання (реєстрації), завірена підписом претендента на отримання гранта Президента України (для претендентів грантів Президента України віком до 16 років – копія свідоцтва про народження );
– два рекомендаційних листи .

Всі перераховані документи подаються в трьох примірниках.

Форми зазначених документів затверджені наказами Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту. Відповідні матеріали необхідно надіслати до управління у справах сім'ї та молоді Кіровоградської облдержадміністрації до 20 лютого 2010 року (25006, м. Кіровоград, вул. Преображенська, 2, к.510).

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту – www.msms.gov.ua, розділ «Молодь», підрозділ «Гранти Президента України для обдарованої молоді»