весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 8 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/8/startuvav_festivalkonkurs_molod.htm
Стартував фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"! У січні 2010 року стартував ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров'я», - повідомляє kr-admin.gov.ua.

Організаторами фестивалю виступили Міністерство освіти і науки України, Український державний центр позашкільної освіти, Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту, Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» та громадська організація «Одеська обласна асоціація «Партнерство заради розвитку».

Метою фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я» є популяризація і пропаганда здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей і молоді, виявлення та підтримка талановитої молоді.

Конкурс-фестиваль проводитиметься у три етапи:

- перший (районні, міські етапи фестивалю) - січень-березень 2010 року;
- другий (обласні етапи фестивалю) - квітень-червень 2010 року;
- третій (фінал Всеукраїнського фестивалю) - вересень 2010 року.

Програмою фестивалю передбачено проведення: тренінгу «Молодь обирає здоров'я»; конкурсу літературно-музично-спортивних міні-композицій; конкурсу плакатів; конкурсу фотографій, художній робіт; вікторини-конкурсу «Що я знаю про здоровий спосіб життя?».
У конкурсі можуть брати участь особи віком від 10 до 23 років. Учасниками команди, яка формується із 7 осіб та 2 керівників, можуть бути учні (студенти) загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладів, а також члени молодіжних і дитячих громадських організацій.

Команди загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів, молодіжних і дитячих громадських організацій приймають участь у районних, міський етапах фестивалю. Команди вищих навчальних закладів беруть участь, починаючи з обласних етапів.

Команда-переможець обласного етапу фестивалю бере участь у Всеукраїнському етапі фестивалю.

Для участі у Всеукраїнському етапі фестивалю необхідно надіслати до організаційного комітету (Український державний центр позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України, м. Київ, Кловський узвіз, 8, 01021):

- до 25 червня 2010 року заявки на участь у Всеукраїнському етапі фестивалю, де зазначається область, район (місто), назва команди, список учасників команди та керівника, координати (адреса, телефони), дати народження учасників;

- аналітичний звіт про проведення регіональних етапів Всеукраїнського фестивалю.