весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/7/u_shtabi_yuliyi_timoshenko_diye_garjacha.htm
У штабі Юлії Тимошенко діє «гаряча анти-фальсифікаційна» телефонна лінія! Перебіг голосування під час другого туру виборів на Кіровоградщині коментувала у прес-клубі реформ Олена Армаш, заступник керівника обласного виборчого штабу Юлії Тимошенко.

За її словами, на гарячу телефонну лінію до штабу БЮТ поступила інформація, що у Пантаївці Олександрійського району багато людей було внесено у додаткові списки у першому турі, але наразі зі списків вони знов щезли.

«Також багато людей немає в списках, а ось ті хто померли 5 років в ті списках присутні», - наголосила Олена Армаш. І запросила кіровоградців, у разі наявності у них інформації про порушення чи фальсифікації, телефонувати до штабу: (0522) 36-13-04 та 36-13-02, а також на мобільні телефони: 067-520-33-43, 095-94-80-457.

Нагадаємо, що Кіровоградський прес-клуб реформ реалізовує у день виборів традиційний проект «НЕЗАЛЕЖНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ПРЕС-ЦЕНТР» – так само, як це відбувалося протягом виборів до парламенту, місцевих виборів та виборів міського голови, а також під час першого туру виборів Президента України 17 січня 2010 року. У рамках роботи прес-центру надається площадка для спілкування зі ЗМІ представників учасників виборчого процесу.

ГРАФІК РОБОТИ ПРЕС-ЦЕНТРУ:

• 13:00 – Друга інформаційна сесія – прес-конференція мера Володимира Пузакова на тему: «Роль міської влади у підготовці Кіровограду до виборів»

• 15:00 – Третя інформаційна сесія – прес-конференція довготермінових спостерігачів ГМ «Опора» Валерія Зборовського та Анатолія Завгороднього на тему: «Спостереження за виборами – очима активістів та експертів громади»

• 16:00 – Четверта інформаційна сесія – прес-конференція керівництва виборчого штабу кандидата на посаду Президента України Юлії Тимошенко на тему: «Перебіг виборів Президента у Кіровограді та області: результати спостережень на дільницях, робота ДВК, явка виборців».

• 17:00 – П'ята інформаційна сесія – прес-конференція голови міського представництва обласної громадської організації «Моя Кіровоградщина» Віктора Шмідта на тему: «Перебіг виборів Президента у 102-му виборчому окрузі: результати спостережень на дільницях, робота ДВК, явка виборців».

• 20:30 – Шоста інформаційна сесія – прес-конференція керівництва виборчого штабу кандидата на посаду Президента України Юлії Тимошенко на тему: «Перші підсумки голосування у другому турі виборів Президента України на Кіровоградщині: перші оброблені результати, спостереження на дільницях, робота ДВК, явка виборців, порушення».

Усі заходи відбуватимуться за адресою: вул. Островського, 2, корпус 2, кімната 8 (другий поверх). Детальніша інформація – за телефонами (0522) 32-05-31 та 068-910-4340 (координатор Кіровоградського прес-клубу – Вікторія Талашкевич)

P.S. Керівництво обласного виборчого штабу кандидата на посаду Президента України Віктора Януковича було запрошене до участі у прес-конференціях, але віддало перевагу проведенню медіа-заходів у власному прес-центрі «Чесні вибори». За детальнішою інформацією звертайтеся за номером 050-910-75-11 (Світлана Семенова)

весь Кіровоград