весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/7/po_kirovogradu_yizdit_volga_z.htm
По Кіровограду їздить «Волга» з агітаційними матеріалами Партії регіонів. Про це розповіла під час першої інформаційної сесії у Кіровоградському прес-клубі реформ Олена Армаш, заступник керівника обласного виборчого штабу кандидата на посаду Президента України Юлії Тимошенко, повідомляє Інтернет-видання «весь Кіровоград»

За словами пані Олени, спостерігачі від БЮТ помітили біля виборчої дільниці №18, що у Кіровограді, автомобіль «Волга» із символікою Партії регіонів (номерний знак автомобіля ВА 0037 АМ). «До автомобіля масово підходять виборці після виходу з дільниці», - розповідає Олена Армаш, і обіцяє протягом дня надати журналістам більше інформації по цьому факту.

До речі, за її ж словами, на ДВК №20 на території Ленінського району у Кіровограді окремі спостерігачі активно тиснуть на членів дільниці стосовно внесення виборців до додаткового списків, а дільниця №8 у Долинському районі взагалі не була відкрита на восьму годину ранку через перебої із електропостачанням, але вже на дану годину вона відкрилась.

Нагадаємо, що Кіровоградський прес-клуб реформ реалізовує у день виборів традиційний проект «НЕЗАЛЕЖНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ПРЕС-ЦЕНТР» – так само, як це відбувалося протягом виборів до парламенту, місцевих виборів та виборів міського голови, а також під час першого туру виборів Президента України 17 січня 2010 року. У рамках роботи прес-центру надається площадка для спілкування зі ЗМІ представників учасників виборчого процесу.

Наступна інформаційна сесія – прес-конференція мера Володимира Пузакова на тему: «Роль міської влади у підготовці Кіровограду до виборів» розпочнеться о 13.00 за адресою: вул. Островського, 2, корпус 2, кімната 8 (другий поверх). Детальніша інформація – за телефонами (0522) 32-05-31 та 068-910-4340 (координатор Кіровоградського прес-клубу – Вікторія Талашкевич)