весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/7/operativna_informacija_pro_vibori.htm
Оперативна інформація про вибори: ситуація нормальна, особливих порушень немає. Так розпочав п'яту інформаційну сесію у Кіровоградському прес-клубі Віктор Шмідт, голова міського представництва обласної громадської організації «Моя Кіровоградщина». Він розповів про перебіг виборів у ТВО №102 у Кіровоградській області, який включає Вільшанський, Голованівський, Новоархангельський та Ульянівський райони.

«Ситуація в окрузі нормальна, здорова, особливих порушень немає Тільки у Новоархангельському районі у ніч перед виборами на одній із дільниць працівник правоохоронних органів пішов грітися з виборчої дільниці у сільську раду та забрав з собою бюлетені. Але я не думаю, що це матиме якісь негативні наслідки», - підкреслив Віктор Шмідт.

Віктор Федорович також відмітив такий факт, що був зафіксований у суботу. За його словами, перед виборами представники Юлії Тимошенко у селі Добрянка вручили керівництву місцевого ФАПу службовий автомобіль – «швидку допомогу». Віктор Шмідт зауважив, що якби пані Тимошенко не була кандидатом у Президенти, то можна було б розглядати цей факт спокійною, а так треба аналізуватися, чи не являється це підкупом виборців.

«Будемо сподіватися, що сьогодні і завтра все пройде спокійно, - підкреслив представник громадської організації «Моя Кіровоградщина». – Одні проголосують, інші порахують і передадуть тим, хто і чесно та об'єктивно підведе підсумки".