весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/7/na_selishi_novomu_viborciv_masovo.htm
На селищі Новому виборців масово привозять на дільниці! Під час першої інформаційної сесії, що відбулася сьогодні, у неділю 7-го лютого у Кіровоградському прес-клубі реформ, із журналістами та міжнародними спостерігачами спілкувалася Олена Армаш, заступник керівника обласного виборчого штабу кандидата на посаду Президента України Юлії Тимошенко, повідомляє Інтернет-видання «весь Кіровоград»

За словами пані Олени, на селищі Новому, що у Кіровограді, сьогодні масовий характер носять факти підвозу виборців. «З точки зору надання безкоштовних транспортних послуг це можна розцінювати і як підкуп виборців. Тим паче, що за нашою інформацією в автобусах ведеться агітація за одного з кандидатів і роздаються кошти», - розповіла Олена Армаш.

Нагадаємо, що Кіровоградський прес-клуб реформ реалізовує у день виборів традиційний проект «НЕЗАЛЕЖНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ПРЕС-ЦЕНТР» – так само, як це відбувалося протягом виборів до парламенту, місцевих виборів та виборів міського голови, а також під час першого туру виборів Президента України 17 січня 2010 року. У рамках роботи прес-центру надається площадка для спілкування зі ЗМІ представників учасників виборчого процесу.

Наступна інформаційна сесія – прес-конференція мера Володимира Пузакова на тему: «Роль міської влади у підготовці Кіровограду до виборів» розпочнеться о 13.00 за адресою: вул. Островського, 2, корпус 2, кімната 8 (другий поверх). Детальніша інформація – за телефонами (0522) 32-05-31 та 068-910-4340 (координатор Кіровоградського прес-клубу – Вікторія Талашкевич)