весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/7/kirovogradski_kladovisha_budut.htm
Кіровоградські кладовища будуть освітлені. Саме про це йшла мова на нараді у Кіровоградській міській раді під головуванням міського голови Володимира Пузакова - повідомляє Інтернет-видання "весь Кіровоград".

Під час наради Олександр Єременко, начальник комунального підприємства «Ритуальна служба – спеціалізований комбінат КПО» розповів, що колектив підприємства складає 23 особи, а кладовища у Кіровограді розташовані майже на 300 гектарах землі.

«Першочергові проблеми, з якими нам постійно доводиться зіштовхуватися - це оперативне і своєчасне прибирання сміття з території кладовищ, особливо під час пасхальних свят, а також боротьба з молодою поросллю. Ми проводимо розчистки територій, як восени, так і весною, хімікати застосовувати неможна тому доводиться ці роботи проводити вручну. В цьому плані нам дуже допомагають порушники правопорядку, які покарані виправними роботами – близько 60 осіб відбули своє покарання в нас, в середньому 40-60 годин. В минулому році ми встановили 10 нових сміттєвих контейнерів, а в цьому плануємо ще чотири», – підкреслив Олександр Валентинович.

Також Олександр Єременко , наголосив на тому, що є такі проблеми, які вони не можуть вирішити власними силами і тому доводиться звертатись до міської влади. «У нас, на сьогоднішній день, величезна проблема з центральною дорогою на Лелеківському кладовищі. Ця дорога йде під уклін і тому під час дощів її постійно розмиває вода, ми декілька разів її грейдерували але…», - додав Олександр Валентинович.

Володимир Пузаков , звернувся до присутніх на нараді дорожників з пропозицією зробити асфальтне покриття цієї центральної дороги на Лелеківському кладовищі, а також встановити бордюри, щоб тала вода та дощі не підмивали її.

Начальник комунального підприємства звернув увагу присутніх на те, що більшість Кіровоградських кладовищ погано освітлені і за власні кошти освітити хоча б самі великі кіровоградські кладовища, а це Лелеківське, Далекосхідне та Ровенське просто немає можливості. За підрахунками на виконання цих робіт необхідно 128 тисяч гривень. Володимир Тихонович погодився з тим, що і доглядати за кладовищами і охороняти їх буде значно простіше, коли там з'явиться світло, тож було вирішено з травня місяця розпочати ремонтні роботи в цьому напрямку і до кінця року освітити три найбільші кладовища.