весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/7/_zranku_u_kirovogradi_vidkrilisja.htm
Зранку у Кіровограді відкрилися всі 124 виборчі дільниці. «Сьогодні зранку в Кіровограді відкрилися всі 124 виборчі дільниці і всі вони мають повне матеріально-технічне забезпечення», - про це повідомив Кіровоградський міський голова Володимир Пузаков під час другої інформаційної сесії у Кіровоградському прес-клубі, пише «весь Кіровоград»

Володимир Пузаков також спростував озвучену раніше інформацію, стосовно того, що сьома виборча дільниця розпочала свою роботу невчасно. «Я перевірив цей факт. Сьома дільниця у Кіровограді – це 27 дитячий садок, і на даний момент там проголосувало вже 800 виборців з півтори тисячі зареєстрованих», - зауважив міський голова Кіровограда. – А на дану хвилину маю інформацію, що у Кіровограді вже проголосували всього 12,3% виборців. Але о 15 годині матимемо вже більш офіційну інформацію».

Володимир Пузаков також відмітив, що у Кіровограді немає проблем з технічними під'їздами до виборчих дільниць. І вибори розпочалися вчасно і більш-менш нормально. Громадський транспорт розпочав працювати за звичним розкладом.

Нагадаємо, що Кіровоградський прес-клуб реформ реалізовує у день виборів традиційний проект «НЕЗАЛЕЖНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ПРЕС-ЦЕНТР» – так само, як це відбувалося протягом виборів до парламенту, місцевих виборів та виборів міського голови, а також під час першого туру виборів Президента України 17 січня 2010 року. У рамках роботи прес-центру надається площадка для спілкування зі ЗМІ представників учасників виборчого процесу.

Наступна інформаційна сесія – прес-конференція довготермінових спостерігачів ГМ «Опора» Валерія Зборовського та Анатолія Завгороднього на тему: «Спостереження за виборами – очима активістів та експертів громади» розпочнеться о 13.00 за адресою: вул. Островського, 2, корпус 2, кімната 8 (другий поверх). Детальніша інформація – за телефонами (0522) 32-05-31 та 068-910-4340 (координатор Кіровоградського прес-клубу – Вікторія Талашкевич)