весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/7/_meshkanci_kirovogradshini_ne_zavzhdi.htm
Мешканці Кіровоградщини не завжди адекватно поводяться на дільницях. Мешканці Кіровоградщини досить активно, але не завжди адекватно поводяться на виборчих дільницях. Про це розповіла під час першої інформаційної сесії у Кіровоградському прес-клубі реформ Олена Армаш, заступник керівника обласного виборчого штабу кандидата на посаду Президента України Юлії Тимошенко, повідомляє Інтернет-видання «весь Кіровоград»

Так, за її словами, пан Кондратенко – виборець із села Володимирівка, – на виборчій дільниці зірвав агітаційні матеріали за обох кандидатів, а у селі Миколаївка виборці приходять на дільницю голосувати без паспортів, і члени виборчої комісії «по свойськи» видають їм бюлетені.

До речі, не всюди, як на Кіровоградщині, у штабах кандидата на посаду Президента України Юлії Тимошенко вистачає сил і можливостей для забезпечення спостереження на виборах. Так біля семи десяти представників-спостерігачів від Кіровоградського БЮТ позавчора виїхали до Луганська потягом – на прохання керівництва тамтешнього штабу Юлії Тимошенко.

Нагадаємо, що Кіровоградський прес-клуб реформ реалізовує у день виборів традиційний проект «НЕЗАЛЕЖНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ПРЕС-ЦЕНТР» – так само, як це відбувалося протягом виборів до парламенту, місцевих виборів та виборів міського голови, а також під час першого туру виборів Президента України 17 січня 2010 року. У рамках роботи прес-центру надається площадка для спілкування зі ЗМІ представників учасників виборчого процесу.

Наступна інформаційна сесія – прес-конференція мера Володимира Пузакова на тему: «Роль міської влади у підготовці Кіровограду до виборів» розпочнеться о 13.00 за адресою: вул. Островського, 2, корпус 2, кімната 8 (другий поверх). Детальніша інформація – за телефонами (0522) 32-05-31 та 068-910-4340 (координатор Кіровоградського прес-клубу – Вікторія Талашкевич)