весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/7/_kirovogradska_prokuratura_zavershila.htm
Кіровоградська прокуратура завершила досудове слідство стосовно порушення у 1-му турі. Прокуратурою Кіровського району міста Кіровограда завершено досудове слідство у кримінальній справі порушеній відносно кіровоградця за ознаками складу злочинів, передбачених ст.15, ч.1 ст. 158-1 КК України, тобто за фактом замаху на голосування більш ніж один раз та стосовно члена виборчої комісії за ч.8 ст.158 КК України, тобто за фактом умисного надання можливості виборцю проголосувати за іншу особу, проголосувавши більш ніж один раз - Прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

На даний час обвинувачені ознайомлюються з матеріалами кримінальної справи, після чого справу буде скеровано до суду для розгляду по суті.

Нагадаємо, у ході проведення першого туру голосування прокурором Кіровського району міста Кіровограда за заявою члена однієї з виборчих комісій ТВО №100, підтверджено факт спроби голосування виборцем більш ніж один раз та встановлено, що громадянин за допомогою одного із членів виборчої дільниці розписався у списках виборців та у контрольних талонах навпроти свого прізвища та прізвища свого сина, який з ним не проживає і мешкає за іншою адресою, отримав два виборчих бюлетеня для голосування, заповнив їх, після чого намагався опустити до виборчої скриньки, однак був зупинений членами комісії та працівниками міліції.