весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/7/_drugii_tur_prohodit_spokiinishe.htm
Другий тур проходить спокійніше, ніж перший. У цьому переконаний довготерміновий спостерігач ГМ «Опора» Анатолій Завгородній, який завітав на третю інформаційну сесію у Кіровоградський прес-клуб.

«Другий тур проходить спокійніше, ніж перший. На 28 виборчих дільницях працюють короткотермінові спостерігачі. На 14.00 на Кіровоградщині проголосували в середньому близько 19,6%. Це середній показник по Україні, адже найвищу явку зафіксовано у східних областях нашої держави, а найнижчу – у західних», - розповів Анатолій Завгородній.

За словами пана Завгороднього, на виборчих дільницях №8 і №92 у Кіровограді спостерігалась агітація за кандидата у Президента Віктора Януковича, але по цих фактах жодних процесуальних документів не складалось, все залишилось на стадії попередження.

Окрім цього, Анатолій Завгородній зауважив, що у списках виборців все ще багато неточностей. І, не дивлячись на те, що кількість виборців у списках після першого туру збільшилась, ця робота проведена недостатньо ретельно. Тому членам ДВК доводиться вносити зміни до списків виборців прямо у день голосування, а це, на думку пана Завгороднього, невеличка, але все ж «шпаринка для зловживань».

«весь Кіровоград»