весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 5 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/5/zhinku_jaka_nezakonno_vigotovljala.htm
Жінку, яка незаконно виготовляла спиртні напої покарали. Вступив в законну силу вирок Знам'янського міськрайонного суду відносно мешканки міста Знам'янка, 1972 року народження, раніше не судимої, визнаної винною у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст.204 КК України, - повідомляє управління податкової міліції ДПА у Кіровоградській області.

В ході проведеного по справі досудового слідства встановлено, що знам'янчанка не являючись в установленому порядку приватним підприємцем та не маючи ліцензії на право роздрібної реалізації алкогольних напоїв, за місцем свого проживання займалася виготовленням алкогольних напоїв з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво таких товарів та реалізацією фальсифікованої алкогольної продукції, що становить загрозу для життя та здоров'я людини. Згідно висновку судово-медичної експертизи продукція «бізнесвумен» містила концентрацію сивушних масел вдвічі більшу за встановлено норму. Наявність сивушної олії негативно впливає на діяльність головного мозку, печінки, нирок, викликає порушення діяльності серця, тобто вживання такої рідини може бути загрозливим для здоров'я людини.

Враховуючи позитивні характеристики підсудної, відсутність обтяжуючих її вину обставин Знам'янським міськрайонним судом визнано винною громадянку С. у скоєні злочину, передбаченого ч.3 ст.204 КК України та засуджено до 5 років позбавлення волі з випробувальним терміном 3 роки, вилученням та знищенням виготовленої горілки і конфіскацією обладнання для їх виготовлення.