весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 5 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/5/zbir_pidpisiv_pid_zverennjamvimogoyu.htm
Збір підписів під Зверенням-вимогою скасувати Постанови Кабінету Міністрів України! Кіровоградське творче об'єднання «ТОРО» підтримує ініціативу Громадянської Асамблеї України щодо збору підписів під Зверенням-вимогою скасувати Постанови Кабінету Міністрів України № 1302 від 26.11.2009 р. та № 10 від 06.01.2010 р.

Нагадаємо, що згідно цих Постанов фактично унеможливлена робота вже діючих Громадських рад та значно обмежені можливості для участі громадських організацій у формуванні та реалізації державної політики.

Запрошуємо Вас долучитися до числа організацій-підписантів Звернення. Для цього в термін до 15 лютого просимо Вас поставити власний підпис та печатку організації в підписному аркуші під текстом Звернення. Сам текст Ви знайдете за посиланням Звертаємо Вашу увагу, що Творче об'єднання «ТОРО» лише надає допомогу у зборі підписів під колективним зверненням та в його направленні до Кабінету Міністрів України.

Просимо всіх зацікавлених у підписанні документу приходити в офіс ТОРО за адресою: вул. Єгорова, буд.17, пом.4. Ми працюємо кожного робочого дня з 9-ої до 17-ої години. У випадку, якщо з якихось причин Ви не можете завітати до офісу ТОРО, просимо Вас повідомити електронною поштою (info@toro.org.ua) чи телефоном (27-27-54) про своє бажання підписати звернення. У такому випадку з Вами сконтактує представник ТОРО.

20 лютого стане днем передачі всіх зібраних по Україні підписів безпосередньо в Кабінет Міністрів України. І словом, і ділом доведемо владі, що громадські організації вболівають за розвиток громадських рад!