весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 5 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/5/u_den_viboriv_u_presklubi_trivatime.htm
У день виборів у прес-клубі триватиме марафон! У неділю 7-го лютого Кіровоградський прес-клуб реформ реалізовує традиційний проект «НЕЗАЛЕЖНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ПРЕС-ЦЕНТР» – так само, як це відбувалося протягом виборів до парламенту, місцевих виборів та виборів міського голови, а також під час першого туру виборів Президента України 17 січня 2010 року (ДЕТАЛІ ЧИТАЙТЕ ТУТ)

Загалом метою проекту є сприяння максимально чесному та збалансованому висвітленню виборчої кампанії та надання всім журналістам неупередженої інформації, а політичним силам і громадським організаціям – незалежної платформи для виступів та оприлюднення суспільно-корисної інформації.

У день виборів 7-го лютого у приміщенні Кіровоградського прес-клубу відбудуться інформаційні сесії, в яких дали попередню згоду взяти участь керівництво штабу кандидата на посаду Президента України Юлії Тимошенко, а також громадських організації «Моя Кіровоградщина» та «ОПОРА», і представники місцевої влади.

ГРАФІК РОБОТИ ПРЕС-ЦЕНТРУ:

• 11:00 – Перша інформаційна сесія – прес-конференція керівництва виборчого штабу кандидата на посаду Президента України Юлії Тимошенко на тему: «Як розпочалися вибори Президента України на Кіровоградщині: відкриття виборчих дільниць, готовність ДВК до роботи».

• 13:00 – Друга інформаційна сесія – прес-конференція мера Володимира Пузакова на тему: «Роль міської влади у підготовці Кіровограду до виборів»

• 15:00 – Третя інформаційна сесія – прес-конференція довготермінових спостерігачів ГМ «Опора» Валерія Зборовського та Анатолія Завгороднього на тему: «Спостереження за виборами – очима активістів та експертів громади»

• 16:00 – Четверта інформаційна сесія – прес-конференція керівництва виборчого штабу кандидата на посаду Президента України Юлії Тимошенко на тему: «Перші підсумки перебігу виборів Президента у Кіровограді та області: результати спостережень на дільницях, робота ДВК, явка виборців».

• 17:00 – П'ята інформаційна сесія – прес-конференція голови міського представництва обласної громадської організації «Моя Кіровоградщина» Віктора Шмідта на тему: «Перебіг виборів Президента у 102-му виборчому окрузі: результати спостережень на дільницях, робота ДВК, явка виборців».

• 20:30 – Шоста інформаційна сесія – прес-конференція керівництва виборчого штабу кандидата на посаду Президента України Юлії Тимошенко на тему: «Перебіг голосування у другому турі виборів Президента України на Кіровоградщині: перші оброблені результати, спостереження на дільницях, робота ДВК, явка виборців, порушення».

Усі заходи відбуватимуться у приміщенні
Кіровоградського прес-клубу за адресою:
вул. Островського, 2, корпус 2, кімната 8 (другий поверх).
Детальніша інформація – за телефонами
(0522) 32-05-31 та 068-910-4340
(координатор прес-клубу – Вікторія Талашкевич)

Керівництво обласного виборчого штабу кандидата на посаду Президента України Віктора Януковича було запрошене до участі у прес-конференціях, але віддало перевагу проведенню медіа-заходів у власному прес-центрі «Чесні вибори» За детальнішою інформацією звертайтеся за номером 050-910-75-11 (Світлана Семенова)