весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 5 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/5/kirovogradsku_katyushu_budut_remontuvati.htm
Кіровоградську «Катюшу» будуть ремонтувати! Саме таке рішення було прийнято Кіровоградським виконавчим комітетом Кіровоградської міської ради сьогодні, 5 лютого.

Спочатку було прийнято рішення про взяття пам'ятника «Катюша» на баланс Кіровоградської міської ради, а вже потім виконавчий комітет доручив комунальному підприємству «Трест зеленого господарства» укласти з кіровоградською обласною громадською організацією «Автоветеран» договір на ремонт пам'ятника радянським артилеристам, о по вулиці Короленка. І дозволити цій організації тимчасово зняти з постаменту пам'ятник радянським артилеристам машину «БМ-13» (ЗІС) «Катюша» для проведення ремонту, а після ремонту встановити її на постамент до 25 квітня поточного року.

Як повідомляло раніше Інтернет-видання «весь Кіровоград» нещодавно кіровоградський міський голова Володимир Пузаков разом з Анатолієм Донченком та Віктором Ксенічем відвідали пам'ятник радянським артилеристам та особисто впевнились в тому, що «Катюша» потребує негайного ремонту.