весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 5 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/5/kirovogradska_oblasna_derzhavna.htm
Кіровоградська обласна державна адміністрація перекриває входи та виходи! Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Володимир Мовчан підписав розпорядження, виконання якого призведе до майже повного закриття для громадян можливості відвідування кабінетів у будівлі ОДА.

Коментарів до цього документу багато не потрібно - читайте нижче текст, що його має у своєму розпорядженні сайті "весь Кіровоград"

Розпорядження від 6 січня 2010 року № 6-р
Про заходи щодо впорядкування
доступу осіб до службових приміщень
обласної державної адміністрації


З метою впорядкування доступу осіб до службових приміщень Кіровоградської обласної державної адміністрації, що знаходяться за адресою: м.Кіровоград, пл.Кірова 1, Будинок Рад:

1. Встановити такий порядок проходу до вищезазначених приміщень: працівники облдержадміністрації – тільки за наявності службового посвідчення або бейджа; посадові особи органів державної влади, органів місцевого самоврядування, представники засобів масової інформації – за наявності службового посвідчення; іноземні громадяни (делегації), особи без громадянства – лише у супроводі відповідальних працівників апарату облдержадміністрації.

2. У вихідні та святкові дні вхід до службових приміщень облдержадміністрації забороняється, за винятком працівників апарату та осіб, що прийшли у зв'язку із службовою необхідністю (з дозволу керівництва обласної державної адміністрації).

3. У разі проходження на територію осіб (крім працівників апарату) з сумкою, валізою, пакетом тощо за вимогою постового міліціонера громадянин повинен представити речі, що проносяться, до огляду. Громіздкі речі залишаються для зберігання в гардеробній.

4. Особи, не зазначені в жодному з пунктів даного розпорядження, мають право безперешкодно відвідувати відділ роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації та сектор моніторингу документів загального відділу апарату облдержадміністрації (канцелярію).

5. Керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, головам райдержадміністрацій ввести аналогічний порядок доступу до службових приміщень відповідних структурних підрозділів та райдержадміністрацій і проінформувати обласну державну адміністрацію про виконання даного розпорядження до 1 лютого 2010 року.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на виконуючого обов'язки заступника голови – керівника апарату обласної державної адміністрації Ланчковського С.В.

Голова обласної державної адміністрації В.МОВЧАН