весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 4 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/4/podolannja_stereotipiv_minulogo_jak.htm
Подолання стереотипів минулого як засіб національного єднання! Інститут Політичної Освіти оголошує відбір учасників на участь у проекті «Подолання стереотипів минулого як засіб національного єднання»

Інститут Політичної Освіти у партнерстві з Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні вже четвертий рік поспіль реалізовує проекти, метою яких є гармонізація відносин між населенням з різних областей України, шляхом формування змішаних груп учасників проекту та проведення для них спільних заходів, направлених на пошук правди, істини та компромісу в питаннях які досі розколюють українське суспільство (НАТО, ОУН-УПА, державна мова тощо).
Протягом 2010 року Інститут Політичної Освіти планує реалізувати проект в трьох регіонах України – Чернігівській, Запорізькій та Івано-Франківській областях.

Цільова група: студенти та молоді викладачі гуманітарних факультетів ВНЗ, активісти громадських організацій Чернігівської, Запорізької та Івано-Франківської областей, представники різних політичних партій та місцевого самоврядування.

Кількість учасників: Інститутом Політичної Освіти на основі конкурсного відбору буде відібрана фіксована група у складі 30 чоловік (по 10 чол. з кожного регіону).

Сформована група візьме участь в трьох триденних заходах, які відбуватимуться в кожному з анонсованих регіонах, а саме – Чернігівській, Запорізькій та Івано-Франківській областях.
Експертами в даних заходах виступатимуть провідні історики, політологи та дослідники України.

Попередні дати та місця проведення заходів:
Семінар № 1 – 5-7 березня, м. Чернігів;
Семінар №2 – 25-27 березня, м. Запоріжжя;
Семінар №3 – 22-24 квітня, м. Івано-Франківськ

Умови участі:
- вік – від 20 до 35 років;
- належність до цільової групи (див. вище);
- можливість брати участь у трьох заходах.

Документи, що повинен надати кандидат на участь у проекті:
1.Заповнена анкета кандидата;
2.Резюме;
3.Есе на тему «Що заважає об'єднати Україну?» Має нараховувати біля 600 слів.;
4.Рекомендація від організації, яка делегує учасника (осередок партії, місцева рада, громадська організація, ВНЗ тощо).

Увага! До участі в конкурсі допускаються тільки ті кандидати, які нададуть Інституту Політичної Освіти до вказаного терміну повний пакет документів.

Документи можна надсилати факсом (044) 278-55-43, 278-55-16, або електронною поштою office@ipo.org.ua , вказавши в темі «PODOLANNYA STEREOTYPYV»

Остання дата надсилання документів: 21.02.2010 р.
Витрати учасників, включаючи проїзд, проживання, харчування, вартість лекцій та матеріалів беруть на себе організатори.

Додаткову інформацію та анкету учасника ви можете знайти на сайті Інституту Політичної Освіти www.ipo.org.ua та звернувшись за телефонами: 044 278-55-43, 278-55-16 Контактні особи: Віта Сидоренко - 098 281 93 01, Любомир Грицак – 067 402 80 31