весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 4 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/4/na_kirovogradshini_vijavleno_585_porushen.htm
На Кіровоградщині виявлено 585 порушень паспортно-візових правил. З метою посилення протидії нелегальній міграції та пов'язаними з нею злочинними проявами, виявлення і припинення правопорушень, скоєних іноземцями, а також юридичними і фізичними особами в Україні, що їх приймають чи надають їм послуги, на території Кіровоградської області у період з 23 по 29 січня працівниками міліції проведено оперативно-профілактичні операції «Готель» і «Гуртожиток». Про це повідомляє прес-служба ВЗГ УМВС України в Кіровоградській області.

Правоохоронцями здійснено понад 3 тисячі перевірок об'єктів можливого перебування нелегальних мігрантів, у томі числі більше ніж півтори тисячі одиниць автотранспорту та пасажирських поїздів, понад 1,4 тисячі приватних адрес, 39 гуртожитків, 19 готелів, 53 перевірки ринків і 14 вокзалів.

У результаті вжитих заходів виявлено та задокументовано 585 порушень паспортно-візових правил. За порушення законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства до адміністративної відповідальності притягнуто 119 осіб, з них 86 адмінпротоколів складено стосовно іноземців за порушення встановлених правил перебування в державі (ст. 203 КупАП). Також до адміністративної відповідальності притягнуто 33 громадянина України, які надавали послуги або сприяли незаконному перебуванню іноземців у країні (ст. 204-206 КУпАП).

Крім того, встановлено 12 нелегальних мігрантів та підготовлено матеріали щодо видворення їх за межі України. Стосовно 3 іноземців, які порушили правила перебування в державі, прийнято рішення про скорочення терміну перебування в країні.