весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 4 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/4/djuice_provodit_akciyu_lbsgra_den.htm
DJUICE проводить акцію LBS-гра «День Святого Валентина»!
Для всіх закоханих, а також для тих, у кого щасливе кохання ще попереду, DJUICE проводить акцію LBS-гра «День Святого Валентина»! Абоненти DJUICE мають шанс отримати мобільний телефон NOKIA 2330 або ж порадувати свою половинку MMS-валентинкою!

Можливість виграти чудові призи до Дня святого Валентина надається усім абонентам DJUICE з 1 по 14 лютого. Відправив текстове повідомлення з текстом djuice GRA на номер короткого доступу 5144 або набрав на клавіатурі телефону USSD-запит *144*0# – і ти вже у грі «День святого Валентина». Завдання полягає у визначенні правильної відстані від нинішнього місцеперебування до заданого міста (об'єкта), що знаходиться на території України.

Після кожної дії (свої відповіді потрібно надсилати за допомогою SMS або USSD-запиту) учасник гри отримуватиме текстову підказку про успішність або неуспішність пошуку об'єкта. Ціль вважатиметься досягнутою тоді, коли об'єкт знайдено. Протягом проведення акції завдання змінюватимуться щодня о 10 годині ранку 10 днів поспіль.
У період з 15 по 18 лютого 2010 року (включно) шляхом жеребкування серед учасників, що правильно виконали всі десять завдань, буде визначено 5 переможців. Кожен із п`яти щасливчиків отримає мобільний телефон NOKIA 2330, а ті, хто правильно відповів хоча б на одне запитання, отримають мультимедійне повідомлення з картинкою, що присвячена дню Святого Валентина, яке зможуть відправити своїм друзям.

Заступник директора Дніпропетровської філії компанії «Київстар» з питань маркетингу Олександр Авдєєв: «День святого Валентина – дуже популярне свято серед молоді. Отже DJUICE надає можливість прийняти участь у захоплюючому марафоні і порадувати своїх коханих та друзів».

Вартість вихідного SMS- або USSD-повідомлення для участі в LBS-грі «День Святого Валентина» становить 0,05 грн. Вартість вхідного SMS- або USSD-повідомлення становить 0,30 грн. Тарифи наведені у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.

Усі деталі проведення акції можна дізнатися за номером 466 (дзвінки для абонентів мережі «Київстар», в т. ч. для абонентів djuice, не тарифікуються) або на сайті http://djuice.ua/ua/action/stvalentine.html .