весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 3 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/3/na_kirovogradshini_zrosli_cini_na.htm
На Кіровоградщині зросли ціни на продукти харчування. Вчора відбулася прес-конференція начальника державної інспекції з контролю за цінами в області Ігоря Фурманова щодо цінової ситуації на споживчому ринку Кіровоградської області, - повідомляє kr-admin.gov.ua.

Аналізуючи цінову ситуацію на споживчому ринку області, Ігор Фурманов зазначив, що по всіх територіях регіону зафіксовано підвищення цін на низку харчових продуктів, зокрема, на цукор, борошно та хлібобулочні вироби, гречану крупу, продукти молочної групи (молоко, сметана, масло, вершки), овочі. Найбільше подорожчав цукор, вартість якого за останню декаду січня зросла на 21,6%. Таким чином, Кіровоградщина за вартістю «солодкого продукту» займає 18 місце в Україні. Подорожчали хлібобулочні та кондитерські вироби.

За його словами, серед об'єктивних чинників, що вплинули на підвищення вартості цукру – зменшення у минулому році посівних площ цукрового буряку, його врожайності та відповідно виробництва готової продукції вітчизняними цукрозаводами. Так, у 2009 році посівні площі під цукровим буряком в області становили 11,8 тис. гектарів., що на 2,5 тис. гектарів менше ніж у 2008 році. Врожайність цукрового буряку у минулому році зменшилася до середнього показника у 282,2 центнера з гектара. Відповідно кількість виробленого на підприємствах нашої області цукру зменшилася у 2009 році до 39,6 тис. тонн (у 2008 році – 55,8 тис. тонн).

Всього ж в Україні було вироблено 1 млн. 300 тис. тонн цукру. Щомісяця населення та підприємства країни споживають 136 тис. тонн цукру. Таким чином, річний дефіцит «солодкого продукту» на внутрішньому ринку України складає 300 тис. тонн.

Також на ціну цукру вплинули зростання вартості паливно-мастильних матеріалів, добрив, посівного матеріалу, транспортних перевезень та фасування. Несприятливим чином відбився на внутрішньому українському ринку цукру низький врожай цукрової тростини та буряку у світі.

Ігор Фурманов зазначив, що за усіма показниками реальна вартість цукру у роздрібній торгівлі з урахуванням 15% торговельної надбавки не повинна перевищувати економічно обгрунтовані 9 гривень.

Стосовно підвищення вартості хлібобулочних виробів, Ігор Фурманов зауважив, що на вартість випічки також вплинули об'єктивні фактори – підвищення вартості борошна, електроенергії та збільшення споживання газу у зв'язку з погодними умовами. Начальник державної інспекції з контролю за цінами в області підкреслив, що ситуація з підвищенням цін на хліб не є проблемою лише Кіровоградщини.

Подібна ситуація з аналогічних причин склалася в 11 областях України.
Інспекція з контролю за цінами активно виявляє факти незаконного порушення підприємствами торгівлі області норм торговельної надбавки, вживає усі необхідні заходи у напрямку недопущення необґрунтованого підвищення цін на харчові продукти, насамперед на продукти першої необхідності.