весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 3 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/3/kirovogradka_vidsvjatkuvala_svii.htm
Кіровоградка відсвяткувала свій 102-й день народження. Учора, 2 лютого, мешканка Кіровограда Софія Сидорівна Мороз відсвяткувала свій 102-й день народження.

Кіровоградський міський голова Володимир Пузаков завітав до пані Софії з квітами та подарунками. Побажав іменинниці прожити ще стільки ж років, здоров'я, достатку та благополуччя.

Як розповіла 73-річна дочка Анна Іванівна Сіроштан, в родині у сім'ї Мотрони і Сидора Мороз було 10 дітей. Прогодуватися було нелегко. А тепер вже нікого не залишилось окрім Софії Сидорівни. Пані Софія пригадує, що життя в неї було нелегке – пережила три війни, тяжко працювала. Та за свій довгий вік довелось їй зустрітись з такими славетними людьми, як Нестор Махно, Семен Петлюра та Володимир Ленін.

Сьогодні Софія Сидорівна мешкає разом зі своєю дочкою Анною. Пані Софія розповіла міському голові про те, що вона постійно слухає радіо і тому перебуває в курсі всіх подій в тому числі і політичних. Діями теперішнього керівництва держави вона незадоволена і впевнена, що потрібні зміни.

Подивитись фото іменинниці можна на сайті «весь Кіровоград»