весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/26/v_oleksandrivci_rjatuvalniki_vidkachuvali.htm
В Олександрівці рятувальники відкачували воду з проїжджої частини. Вчора, 25 лютого, у селищі Олександрівка місцеві рятувальники надавали допомогу по відкачуванню води з проїжджої частини. Такі ж роботи проводилися у м. Долинській. Про це повідомляє прес-служба ГУМНС України в Кіровоградській області.

За інформацією прес-служби, з 25 по 26 лютого 2010 року надзвичайних ситуацій державного, регіонального, місцевого та об'єктового рівня не виникало.

Місце і коротка характеристика надзвичайних подій:

25.02.10 Знам'янський район, с. Петрове: коротке замикання електромережі спричинило пожежу 150 кв м покрівлі житлового будинку.

25.02.10 Знам'янський район, с. Пантазіївка: причиною пожежі 120 кв м покрівлі житлового будинку та домашніх речей стало порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні пічного опалення.

25.02.10 м. Кіровоград, Кіровський район, вул. Салтикова-Щедріна: виникла пожежа 36 кв м покрівлі літньої кухні у приватному домоволодінні через необережне поводження з вогнем.

25.02.10 м. Кіровоград, Ленінський район, вул. Хабаровська: необережне поводження з вогнем невстановленої особи стало причиною 1 кв м сміття на відкритій території.

25.02.10 м. Олександрія: внаслідок необережного поводження з вогнем під час куріння в ліжку виникла пожежа 0,5 кв м постільних речей в квартирі п'ятиповерхового житлового будинку.