весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/26/na_kirovogradshini_zatrimano_torgovciv.htm
На Кіровоградщині затримано торговців зброєю та боєприпасами. Працівниками УБОЗ УМВС України в Кіровоградській області затримано п'ятьох учасників організованої злочинної групи з корумпованими зв'язками, які займалися торгівлею зброї та боєприпасів на території кількох областей України, - повідомляє ВЗГ УМВС України в Кіровоградській області.

У ході проведення оперативно-розшукових заходів було встановлено, що частину зброї учасники ОЗГ знаходили на місцях бойових дій часів Великої Вітчизняної війни та реставрували. Інший арсенал був викрадений зі складів військових частин.

Зброю зловмисники переховували в гаражному приміщенні, яке винаймали. Під час огляду працівниками міліції було вилучено 56 ручних протитанкових гранатометів марки РПГ-7, 3 автомати системи Калашникова та Судаєва, 2 нагани, кілька сотень набоїв та понад 5 кілограмів вибухівки.

Крім того, учасники злочинної групи скоїли крадіжку з помешкання жителя одного із мікрорайонів обласного центру. Зловмисники проникли до будинку потерпілого та викрали із сейфу гроші у сумі 200 тисяч гривень і золоті вироби.

Наразі всіх учасників організованої злочинної групи затримано. Зброю та боєприпаси направлено на дослідження до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС в області.

За даним фактом порушено кримінальну справу, проводиться слідство. Перевіряється причетність підозрюваних до інших подібних злочинів.