весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 25 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/25/kirovogradshina_v_ochikuvanni_vesnjanogo.htm
Кіровоградщина в очікуванні весняного паводку. У готовності знаходяться усі підрозділи МНС Кіровоградської області. За дорученням начальника головного управління МНС генерал-майора служби цивільного захисту Віктора Федорчака здійснено ретельну перевірку сил та засобів реагування на НС в період водопілля, - повідомляє прес-служба ГУМНС у Кіровоградській області.

У першу чергу увага приділялася стану мотопомп та плавзасобів: рятувальних човнів, жилетів та кругів. У повній боєготовності і плаваючий транспортер та катер на повітряних подушках «Пегас». Не обійтися і без засобів малої механізації, яка стане в нагоді під час ліквідації наслідків можливого руйнування споруд різного призначення, які може спричинити велика вода. У разі необхідності цілодобову роботу бійців служби порятунку мають забезпечити мобільні електростанції. При найгіршому сценарії розвитку подій готові до роботи і польові кухні та табір життєзабезпечення.

Після огляду техніки було проведено тактико-спеціальні навчання, які на практиці продемонстрували готовність рятувальних сил області до дій за призначенням в умовах водопілля.

Бійці служби «101» роблять все від них залежне, щоб негативні прояви весни якнайменше вплинули на життя жителів Кіровоградщини.