весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 24 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/24/riven_zareyestrovanogo_bezrobittja.htm
Рівень зареєстрованого безробіття на Кіровоградщині зменшився на 1%. У 2009 році середньомісячна заробітна плата на одного штатного працівника по області становила 1 тисячу 537 гривень, рівень зареєстрованого безробіття знизився на 1%, створено 14 тисяч нових робочих місць. Ці та інші цифри було озвучено під час розширеної колегії головного управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації, - повідомляє канал "Кіровоград".

Узагальнений аналіз підсумків роботи органів праці та соціального захисту населення області у 2009 році свідчать про своєчасне і на належному рівні виконання усіх поставлених перед службою завдань і обов'язків. Однак фахівці нині схильні говорити не про досягнення, а про недоліки в роботі системи.

Рівень соціальної захищеності, в першу чергу, визначає рівень заробітної плати працездатного населення Тож, протягом минулого року спеціалісти управлінь праці та соціального захисту брали активну участь у вирішенні питань з погашення заборгованості із заробітної плати, втручались у роботу підприємств з метою легалізувати доходи працюючих. У результаті підрахунків з'ясувалось, що у 2009 році середньомісячна заробітна плата на одного штатного працівника по області становила одну тисяч 537 гривень. На перший погляд, показник не поганий і виводить область на шосте місце у загальноукраїнському реєстрі. З іншого боку рівень оплати праці у різних районах і мстах області суттєво різниться.

Аналізуючи роботу, як головного управління та і його підрозділів на міських та районних рівнях, можна відзначити і ще одну негативну тенденцію – плинність кадрів. У 2008 році з органів праці та соцзахисту звільнилось 600 працівників, у 2009 - 580. Керівники галузі відзначають, що за такими темпами за чотири роки досвідчений колектив працівників буде повністю втрачено.

Тож, у поточному році тим, хто займається соціальним захистом населення доведеться урегульовувати і це проблемне питання.