весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 24 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/24/berezen__misjac_dobrovilnoyi_zdachi.htm
Березень - місяць добровільної здачі зброї в правоохоронні органи. Проблема незаконного поширення зброї викликає велике занепокоєння як у громадян, так і у правоохоронних органів. Протягом 2009 року до органів внутрішніх справ області громадянами добровільно здано 328 одиниць вогнепальної зброї, з них 7 нарізних карабінів, 33 незареєстровані гладкоствольні рушниці, 4 одиниці саморобної зброї та 277 боєприпасів до різних видів зброї.

За порушення порядку зберігання, перереєстрації вогнепальної мисливської зброї до адмінвідповідальності притягнуто 998 власників, у них вилучено 508 мисливських рушниць. Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю УМВС в Кіровоградській області.

З метою захисту громадян від злочинних посягань із застосуванням вогнепальної зброї, попередження її крадіжок і втрат, на території держави в період з 1 по 31 березня 2010 року проводиться місячник добровільної здачі в органи внутрішніх справ незареєстрованої зброї, спеціальних засобів самозахисту, вибухових матеріалів, боєприпасів.

Громадяни, які добровільно здадуть зброю, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності, а зброя, яка дозволена до реєстрації, а це – мисливська та газова, може бути за їх бажанням зареєстрована у їх власність в установленому порядку.
Зброю можна здати в районні підрозділи ОВС за місцем проживання.

Довідки за телефонами: 39-70-25, 24-74-95.