весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/22/u_kirovogradi_planuyetsja_obmezhiti.htm
У Кіровограді планується обмежити рух по головній вулиці міста. Управління ДАІ у Кіровоградській області звернулось до міської влади з пропозицією обмежити рух по головній вулиці міста Карла Маркса на проміжку від вул. Преображенської до вул. Шевченка. Правоохоронці наголошують на тому, про що час від часу говорить і влада, і громада: транспорту на вул. Карла Маркса має бути менше. Таке рішення допоможе позбавитись цілої купи проблем: покращити екологічну ситуацію, зменшити кількість аварій, адже перехрестя вулиць Карла Маркса та Преображенської є місцем концентрації ДТП.

У міськвиконкомі така позиція має підтримку – насичений рух транспорту по центральній вулиці (лише маршрутних таксі тут проїжджає 200 машин за годину) призводить до занадто швидкого зносу дорожнього покриття, тоді як паралельні вулиці майже не використовуються.

Міський голова, Володимир Пузаков, сьогодні, 22 лютого, на апаратній нараді дав доручення транспортникам прискорити розробку нової мережі маршрутів міського транспорту. Планується на центральній вулиці залишити біля десятка маршрутів, а решту, разом з іншим транспортом перевести на інші вулиці – повідомляє кореспондент Інтернет-видання «весь Кіровоград» .

Паралельні Карла Маркса вулиці ім. Чорновола, Калініна та Декабристів планується в цьому році відремонтувати.

А от на вул. Леніна рух транспорту буде обмежений остаточно. Офіційно пішохідна вулиця насправді є такою не повністю. Точно неможливо проїхати лише поряд з будинком, що належить управлінню СБУ, але відчайдушні водії і там намагаються проскочити по газонах, чим турбують і правоохоронців і сусідів – танцюристів, що їх виховує пан Коротков. На решті вулиці автолюбителі не відмовляють собі у задоволенні проїхати квартал-другий чи припаркувати авто. Незабаром міська влада планує встановити тут фіксатори для обмеження проїзду, а мер, Володимир Пузаков , звернувся до ДАІ з проханням встановити там додаткові знаки і забезпечити чергування інспекторів.