весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/22/nazvano_imena_peremozhciv_oblasnogo.htm
Названо імена переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2010»! Цього разу кращих з кращих визначали у таких п'яти номінаціях: математика, правознавство, хімія, географія та трудове навчання, - повідомляє канал "Кіровоград".

Особливої інтриги, хто ж стане переможцями у п'яти номінаціях, не було. Результати конкурсу оголосили напередодні. Але це не завадило рідним, друзям та колегам щиро вітати кращих вчителів цього року.

Так, переможцем у номінації «математика» стала Олена Свириденко, яка викладає в обласному загальноосвітньому навчально-виховному комплексі гуманітарно-естетичного профілю.

У номінації «правознавство» - Людмила Червоненко з Новоукраїнської загальноосвітньої школи номер чотири.

Кращим вчителем географії цього року став Станіслав Пустовойт з Кіровоградського навчально-виховного об'єднання ліцей –школа-дошкільний навчальний заклад «Вікторія - П».

Перемогу у номінації «хімія» здобула вчителька з Новоукраїнської загальноосвітньої школи номер вісім Оксана Жукова.

І безкомпромісну перемогу у номінації «трудове навчання» здобув молодий вчитель Василь Моргаленко з Олександрійського ліцею номер сімнадцять.

Журі конкурсу зазначає, з кожним роком склад конкурсантів, як і переможців, омолоджується. А це у свою чергу є підтвердженням гарної тенденції того, що молоде покоління освітян не програє своїм попередникам ані в якості, ані в креативності у підході до навчального процесу.