весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/2/u_seli_krasnosillja_zgoriv_pensioner.htm
У селі Красносілля згорів пенсіонер. Минулої п'ятниці, 29 січня 2010 року в Олександрівському районі – у селі Красносілля виникла пожежа 35 кв м покрівлі житлового будинку пенсіонера. На місці події виявлено тіло 69-річного власника, причина смерті якого встановлюється, повідомляє Прес-служба ГУМНС України в Кіровоградській області.

Загалом з з 29 січня по 1 лютого 2010 року надзвичайних ситуацій державного, регіонального, місцевого та об'єктового рівня в Кіровоградській області не виникало. Натомість у місті Кіровоград, по вулиці Енергетиків через необережне поводження з вогнем при курінні 83-річного батька власниці будинку спричинило пожежу двох квадратних метрів будинку.

У місті Олександрія рятувальники допомогли міліції вилучити тіло загиблого чоловіка з каналізаційного колодязя, а у селі Червона Кам'янка (Олександрійський район) до лікарні з діагнозом обмороження ніг 3-4 ступеню госпіталізовано 37-річного чоловіка.

30.01.10 м. Кіровоград, вул. Героїв Сталінграда: через паління в ліжку 47-річного господаря виникла пожежа 1,5 кв м постільних речей у квартирі дев'ятиповерхового житлового будинку.
31.01.10 Знам'янський район, с. Богданівка: порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення спричинило пожежу 21 кв м покрівлі господарчої споруди у домоволодінні пенсіонера.

МНС-ники Новоукраїнки допомагають суддям. Місцеві рятувальники у Новоукраїнському районі допомогли комунальним службам міста прочистити зливні водостоки з даху будівлі районного суду. Про це повідомляє Прес-служба ГУМНС України в Кіровоградській області.

У неділю у Новгородці витягли з кювету автомобіль! У неділю, в останній день січня рятувальники у смт Новгородка, біля «Воронцівського водосховища» допомогли водію по вилученню з кювету автомобіля «Ауді». Таку ж допомогу надано водію автобуса «VOLVO» у м. Знам'янка 29 січня.

Також у неділю 31 січня у Кіровограді рятувальники міста допомогли медикам по відкриванню дверей квартири, повідомляє Прес-служба ГУМНС України в Кіровоградській області – для &01 «весь Кіровоград»&01