весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/2/u_kirovogradi_kasting_proektu_telekanalu.htm
У Кіровограді кастинг проекту телеканалу 1+1 «Матуся на тиждень»/ «Мама напрокат»?! Це проект на межі реліті шоу і документального фільму. Кожна сім'я – унікальна і особлива по-своєму. Різні батьки по-різному виховують дітей, планують сімейний бюджет, проводять вільний час, розподіляють між собою побутові обов'язки, ведуть домашнє господарство. Поділитися цим досвідом з іншою родиною, а також познайомити її з сімейними, національними, релігійними традиціями притаманними тільки вашій родини - і є мета даного проекту.

Тож якщо ви відкриті до нового, готові дати поради іншим по вихованню дітей чи веденню домогосподарства, або хочете щось змінити у власній сім'ї на краще чи надбати нових родинних традицій - це шоу саме для вас.

Керівництво проекту запрошує до участі у проекті матусь, разом зі своїми родинами, зі здоровим почуттям гумору. Які не соромляться поділитися своїм життєвим досвідом і не бояться приміряти на себе обов'язки домогосподині іншої сім'ї.

Матуся на тиждень – це шанс втекти від своїх обов'язків і тиждень прожити іншим життям. Тож, якщо ви втомилися від повсякденної рутини - яка закралася у ваші сімейні стосунки, якщо ви любите родину - але несамовито хочете змін - вам дорога до нашого шоу.

Для участі у проекті необхідно зателефонувати за вказаними контактними телефонами, або відправити на електронну адресу коротку інформацію про вашу родину і її фотографію. Ми будемо раді познайомитися з вами і детально пояснити умови проекту.

За участь у проекті сім'ї отримують винагороду в розмірі 8 тисяч гривень.

Зараз знімальна група каналу 1+1 перебуває у Кіровограді, тож якщо бажаєте телефонуйте негайно…

Наші контакти:
067 444 44 02 – Тетяна Галюк, редактор кастингу

050 441 26 10 – Тетяна Стельмашова, редактор кастингу
Stelmashova@mail.ru

067 769 63 67 - Ірина Кочеткова, редактор кастингу
ik_ki@ukr.net