весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/2/naperedodni_viboriv_u_kirovogradi.htm
Напередодні виборів у Кіровограді створено Координаційну раду. Низка обласних громадських організацій, ветеранських, молодіжних та професійних об'єднань і спілок Кіровоградщини створили спільну Координаційну раду.

Сьогодні, 2-го лютого було затверджено її персональний склад, який налічує тридцять одну особу. І хоч за своїм спрямуванням ці об'єднання різні вони поєднались в головному – бажанні покращити рівень життя тих категорій населення, які входять до лав тієї чи іншої організації.

На зборах було ухвалено рішення вже до 20-го лютого напрацювати спільний план роботи, який буде сформовано на базі тих, які вже розробила кожна організація з урахуванням своїх інтересів та напрямків діяльності. Знайшли присутні спільність поглядів ще в одному, чи не найголовнішому на сьогодні для всієї країни питанні – якого з кандидатів у президенти України підтримувати у другому турі перегонів.

Одностайним голосуванням без будь-яких коливань вирішили - Віктора Януковича. Відповідне звернення підготували й до своїх земляків. В ньому йдеться про те, що схибити у виборі не можна, надто велика ціна такої помилки. І залишатись осторонь й просто ігнорувати таку важливу суспільну подію теж не можна.

До Координаційної ради увійшла і обласна Ветеранська організація, яку налічує понад 200-ті тисяч членів. ЇЇ голова Василь Єфименко щойно повернувся з Одеси. Там відбувся захід, подібний тому, який пройшов сьогодні в Кіровограді, тільки значно масштабніший - Форум демократичних патріотичних об'єднань. І абсолютно різні організації півдня, а учасники приїхали і з Криму, і з Херсона й з інших міст, теж зійшлись на тому, що Президентом України має стати Віктор Янукович. Вони теж склали відповідний документ.

Вже незабаром Координаційна рада кіровоградських обласних громадських ветеранських, молодіжних і професійних організацій та спілок проведе наступне засідання. Адже роботи попереду багато, а громада має не тільки взяти ситуацію в країні під контроль, а й попрацювати задля її поліпшення, переконані члени ради.

«весь Кіровоград»