весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/2/byut_gotuyetsja_do_drugogo_turu_viboriv.htm
БЮТ готується до другого туру виборів Президента на Кіровоградщині! Кіровоградський обласний виборчий штаб кандидата в Президенти Юлії Тимошенко задоволений результатами першого туру виборів. Про це прес-конференції, що відбулася минулого тижня заявив керівник штабу Валерій Кальченко.

«Ми абсолютно задоволені результатами виборів в регіоні, - прокоментував пан Кальченко. – На дільниці прийшло 176 тисяч виборців. 34,6 % з них проголосували за Юлію Тимошенко".

Валерій Кальченко також відмітив, що на Кіровоградщині є такі райони, де на жодній виборчій дільниці не переміг Віктор Янукович. Наприклад, Гайворонський. А найвищий показник підтримки Юлії Тимошенко зафіксований в Новоархангельському районі, пише "весь Кіровоград"

Загалом же, за словами Валерія Кальченка, з 87 виборчих дільниць у Кіровоградському регіоні більша половина подала результати, в яких підтримано саме Юлію Тимошенко.

Та керівник штабу пані Тимошенко визнав і програш по Олександрійському району. Однак, відмітив, що у порівнянні з 2007 роком розрив між Януковичем та Тимошенко зменшився на 4%. А це позитивний момент нинішнього виборчого процесу. До того ж Валерій Кальченко відмітив професійність команди від Тимошенко, яка працювала на цій території: «Штаб міста Олександрії активний, ініціативний та професійний».

Нині ж, за словами пана Кальченка, представники БЮТу працюють з виборцями, які віддали свої голоси за інших демократичних кандидатів: «Сьогодні ми не питаємо дозволу у Тігіпка, Яценюка чи Литвина. Ми працюємо з людьми».

А потім Валерій Кальченко висловив свою точку стосовно виборців, які віддали свої голоси за Сергія Тігіпка: «Це абсолютно новий тип виборців. Це розумні і інтелігентні люди». А тому Валерій Кальченко зауважив, що Сергія Тігіпка завжди раді бачити у команді Юлії Тимошенко. Адже саме з нею він працювати набагато краще, ніж з Віктором Януковичем. І додав, що не зустрічав жодного представника Сергія Тігіпка на Кіровоградщині, який би підтримував кандидата в Президенти Януковича.

Керівник штабу пані Тимошенко, переконаний, що явка виборців у 64% є недостатньою для виборів Президента, а тому до другого туру треба попрацювати з виборцями, що свій голос за своє майбутнє віддали хоча б 72%.

А наприкінці зустрічі з журналістами Валерій Кальченко висловив впевненість у тому, що Юлія Тимошенко на Кіровоградщині переможе і в другому турі: «Я знаю менталітет кіровоградців. Упевнений, що вони і в другому турі проголосують за Юлію Тимошенко, адже нам потрібний яскравий, чесний і патріотичний Президент. Тож на Кіровоградщині вона переможе другому турі з великим відривом».