весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/18/ponad_pivtora_desjatka_robit_vzhe.htm
Понад півтора десятка робіт вже зібрано для Великоднього аукціону! Напередодні Великодня у Кіровограді вдруге відбудеться Благодійний аукціон – продаж картин, безоплатно наданих художниками для збору коштів у допомогу дівчаткам та хлопчикам – пацієнтам Кіровоградської обласної дитячої лікарні. Проводять аукціон Художня галерея Андрія Кадигроба, Обласний художній музей та медіа-група «весь Кіровоград»

Нагадаємо, що у квітні минулого року у нашому місті вперше пройшов аукціон, у результаті якого було зібрано 27 700 грн. на допомогу дитячому будинку «Наш Дім». Тоді митці, галереї та меценати безоплатно передали художні твори організаторам аукціону.
На сторінках журналу «Ланруж» у лютому та березні всі бажаючі можуть споглядати частину лотів Другого Великоднього аукціону, фото авторів та інформацію про стартову ціну творів мистецтва.

"Ідея провести аукціон ми з радістю підтримали, бо це дозволило об'єднати митців Кіровоградщині та меценатів заради високої благородної мети", – розповідає Тетяна Ткаченко, директор музею.

Цього року підготовку до аукціону розпочато раніше, адже Великдень навесні 2010-року святкують 4-го квітня. Наразі триває робота по збору картин для формування переліку лотів на аукціон, а кошти, зібрані під час аукціону будуть спрямовані на купівлю набору хірургічного інструментарію для обласної дитячої лікарні – про що досягнуто домовленостей із головним лікарем – Юрієм Борисовичем Коблянським.

Аукціон має на меті зібрати разом цінителів живопису, меценатів, кіровоградських художників, політиків, підприємців, громадських діячів та журналістів. Свої картини для аукціону вже погодилися надати, крім організатора акції Андрія Кадигроба, такі митці, як Андрій Надєждін, Анатолій Кімнатний, Леонід Бондар, Сергій Шаповалов, Віктор Осипенко, Анатолій Горбенко, Ігор Вишніченко, Тетяна Дзядик, Євген Івасюта, Володимир Плітін, Федір Лагно, колекціонер Микола Цуканов та інші. Серед авторів є і ті, хто тільки починає свій шлях у мистецтві, і вже визнані митці. Люди різних поколінь об'єдналися для корисного діла – для допомоги у скрутний час дітям Кіровограду!!!