весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/17/miscevi_vibori_mozhut_provesti_na.htm
Місцеві вибори можуть провести на канікулах! Віце-спікер Олександр Лавринович вважає, що місцеві вибори треба провести в липні, щоб утриматись в рамках конституції.

Про це він заявив на брифінгу журналістам, - пише "Українська правда".

Лавринович заперечив, що місцеві вибори 30 травня були скасовані за ініціативою Партії регіонів.

"Я вам нагадаю, що відповідні проекти внесли депутати Білозір (НУНС), Кармазін (НУНС) і Томенко (БЮТ)", - зазначив віце-спікер.

"На превеликий жаль, після тих змін - якщо не вживати епітет щодо того, що сталося 2004 - не передбачено фіксування дати виборів ні до парламенту, ні президента, ні до місцевих рад. Тепер у нас все це плаває. До того ж, закладене протиріччя, що всі обрані працюватиму довше, ніж передбачено в Конституції", - заявив Лавринович.

"Щоб не вийти за конституційні межі вибори до місцевих рад мають бути призначені до липня цього року - час, коли остання з обраних (у 2006 році) рад набула повноважень", - зазначив віце-спікер.

Водночас Лаврінович не впевнений, що до того часу в нас буде бюджет, щоб забезпечити процес тримісячної кампанії.

Він також заявив, що місцеві вибори мають проходити за кошти бюджету. "І те, що ми дожилися до того, що на 17 лютого в нас немає бюджету. Це яскрава оцінка діяльності цього уряду", - зазначив віце-спікер.