весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 16 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/16/seljani_ne_soromljachis_govorjat.htm
Селяни, не соромлячись говорять про свій біль! Зустріч з керівництвом району та місцевим активом голова Кіровоградської облдержадміністрації Володимир Мовчан цього разу провів у Онуфріївці. Разом із собою він запросив і керівників провідних структурних підрозділів, - інформує канал "Кіровоград".

Головна мета подібних зустрічей – налагодити плідний діалог між керівництвом області та місцевими сільгоспвиробниками. Тому, користуючись нагодою, присутні селяни не соромлячись говорили про свій трудовий біль.

А його у них вистачає. Головні проблеми, які на зустрічі озвучили сільгоспвиробники – це неврегульованість цінової політики у закупівлі їх продукції, проблеми з отриманням кредитів та високі відсоткові ставки, а також відсутність з боку влади фінансової підтримки на розвиток сільгоспвиробництва району. Ще один негативний фактор – регулярна зміна керівництва на обласному та районному рівнях. Тому сьогодні, говорять керівники місцевих господарств, у таких складних умовах про розвиток та підвищення обсягів виробництва – годі й говорити.

У свою чергу керівництво області вбачає провину і місцевої райдержадміністрації. За останні роки було втрачено декілька інвестиційних проектів та не використовується потенціал місцевих господарств. У той час як Онуфріївський район має гарні перспективи у туризмі, конярстві та садівництві, він за показниками значно відстає від інших районів області.

Проблеми району, запевняє голова облдержадміністрації Володимир Мовчан, було почуто, адже саме для цього і відбуваються подібні зустрічі. Але для плідної співпраці Володимир Петрович вимагає, найперше від місцевих господарників, не занижувати врожайність та вказувати у деклараціях справжні прибутки.