весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/15/bobrinecki_shkoljari_vigrali_putivku.htm
Бобринецькі школярі виграли путівку в «Артек»! Видовищне спортивне свято під назвою «Біола-Ігри чемпіонів» відбулося у спортзалі Кіровоградського національно-технічного університету, учасниками якого були найсильніші школярі області.

Вони змагалися на спеціальних надувних конструкціях, які організатори перевозять із міста в місто. Всього аж 27 найбільших міст України приймає «Біола-Ігри Чемпіонів». І ось настала черга кіровоградців. До обласного центру з»їхалися 9 найсильніших команд з різних куточків області. Кожен колектив був представлений чотирма хлопцями і трьома дівчатами різних класів. У кваліфікації всі вони виконували цікаві вправи під назвами «Сороконіжка» та «Естафета». За їх підсумками чотирьом школам поталанило потрапити до фіналу, в якому учні змагалися у вправах « Біатлон», «Бої гладіаторів» та «Естафета».

Кіровоград став одним із небагатьох міст України, перемогу в якому святкували гості6 а не господарі обласного центру. Чемпіономи області стали представники школи номер 5 Бобринця, які у травні представлять нашу область у всеукраїнському фінали, що відбудеться в «Артеку». Там учні не лише змагатимуться, але й упродовж 21 дня відпочиватимуть.

Срібними призерами стали учні школи номер 1 села Богданівка Знаменівського району, бронзовими — представники школи села Головківка Олександрійського району. Усі переможці та призери отримали цінні призи від організаторів: спортивного клубу «Біола», а також від Міністерства у справах сім»ї, молоді та спорту, Міністерства науки та освіти України та НОК України.

Додамо, що асоціація атлетів України «Біола» втретє організовує масштабне спортивне свято. За три роки існування проекту близько 5 мільйонів учнів взяли участь у змаганні,а на трибунах частенько можна побачити Олімпійських чемпіонів Юрія Білонога, Ірину Мерлені, Валерія Гончарова, Олександра Крикуна та інших Почесних членів спортивного клубу «Біола».

"весь Кіровоград"