весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/12/remont_sportivnogo_zalu_kirovogradskoyi.htm
Ремонт спортивного залу кіровоградської 16-ї школи в розпалі. Під час робочої поїздки Кіровоградський міський голова Володимир Пузаков разом з начальником управління капітального будівництва Віктором Ксенічем завітали до загальноосвітньої школи №16. Як Інтернет-видання «весь Кіровоград» інформував раніше саме в цій школі проводиться капітальний ремонт спортивного залу.

Тож, міський голова вирішив подивитись, як просуваються ремонтні роботи. Робітники вже попрацювали над стінами, виблискує свіжою фарбою стеля, майже завершили класти нову дерев'яну підлогу, яку зараз шліфують. В планованих роботах – замінити вікна на пластикові, відремонтувати кришу, привести до ладу спортивне обладнання, замінити вхідні двері та двері до кімнати вчителів, а потім переходити до інших приміщень: роздягалень та санузлів.

Володимир Пузаков пообіцяв, що найближчим часом буде закуплено нові баскетбольні щити, декілька канатів та хороші світильники. Як повідомив Віктор Ксеніч з понеділка в спортзалі ремонтники приступають до виконання малярних робіт, з серед, за сприятливих погодних умов, планується міняти вікна і одночасно лагодити кришу. Тож можливо наступного разу міський голова завітає до школи №16 вже на відкриття нового спортзалу.

Подивитись фото Олега Шрамка можна на сайті "весь Кіровоград" тут