весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/11/v_budinku_jakii_ne_opalyuvavsja_zaginula.htm
В будинку, який не опалювався загинула жінка! Вчора, 10 лютого, у смт. Петрове внаслідок загального переохолодження організму в будинку, який не опалювався, загинула 44-річна жінка. Про це повідомляє прес-служба ГУМНС України в Кіровоградській області.

За інфомрацією прес-служби, з 10 по 11 лютого 2010 року надзвичайних ситуацій державного, регіонального, місцевого та об'єктового рівня не виникало.

Місце і коротка характеристика надзвичайних подій:

10.02.10 м. Олександрія: виникла пожежа 2 кв м домашніх речей та 2 кв м покрівлі сараю у домоволодінні. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

9.02.10 Кіровоградський р-н, с. Іванівка: через накопичення великої кількості снігу на даху переходу між будівлею ЗОШ та спортивним залом сталося руйнування стропільних конструкцій на площі 72 м2. Подія сталася о пів на дванадцяту ночі, тож постраждалих немає. Учбовий процес не припинено.

З цієї ж причини 10 лютого сталося часткове руйнування покрівлі на площі 100 м2 двоповерхового багатоквартирного житлового будинку у смт Олександрівка та обрушення даху площею 600 кв м у інструментальному цеху одного з заводів Олександрії, внаслідок чого постраждало два працівника підприємства 1954 та 1968 років народження, яких госпіталізовано до центральної міської лікарні.
Під вагою метрового шару сталося часткове руйнування покрівлі приміщення, яке не експлуатується, одного з підприємств Долинської.

10.02.10 Рятувальники області надали допомогу водіям по вилученню вантажівок зі снігових заметів та слизьких ділянок доріг у Світловодську, Новомиргороді та Кіровограді.

10.02.10 Олександрійський район: до травматологічного відділення районної лікарні госпіталізовано 57-річну жінку з обмороженнями ніг.