весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/11/trening_dlja_zhurnalistiv_imunizacija.htm
Тренінг для журналістів "Імунізація та журналістське розслідуванння". До уваги журналістів національних та регіональних ЗМІ!

Міжнародна громадська організація «Інтерньюз-Україна» запрошує журналістів національних та регіональних ЗМІ на півтораденний тренінг «Імунізація та журналістське розслідування»,
який відбудеться у Києві в офісі МГО «Інтерньюз-Україна» 24-25 лютого 2010 р.

В ході тренінгу учасники ознайомляться:

- з основними інструментами журналістського розслідування;
- з стандартами розробки тематики, а саме дізнаються:
Що таке збалансованість і як її досягти
Як відокремити факти від коментарів та оцінок
Як формулювати тему
Як обирати та працювати з джерелами
Всі журналістські інструменти будуть опрацьовані та проілюстровані на прикладі проблеми вакцинації та епідемічних захворювань.

На тренінгу будуть поставлені наступні теми:

- Смерть і щеплення: після чи внаслідок?
- Що таке пандемічний грип?
- Вакцинація проти пандемічного грипу;
- Сезонний грип і вакцинація;
- Інфекційні захворювання та багато інших тем.

У тренінгу візьме участь медичний експерт, лікар педіатр-інфекціоніст.

Тренери:

Ігор Куляс. Провідний медіа-тренер України. Працював шеф-редактором каналу «Новий канал», випусковим редактором програм новин "Репортер", редактором-аналітиком Телевізійної служби новин на телеканалі «Студія 1+1». Як головний тренер провів понад 100 тренінгів для журналістів і редакторів телерадіокомпаній, газет, студентів журналістських факультетів з тем, «Стандарти та етичні норми журналістики» «Техніка телевізійного репортажу», "Журналістське розслідування", "Ніч виборів", «Організація роботи ньюзруму», 5-тижневих "Шкіл новин", «Шкіл редакторів», тренінг для тренерів для Методичної ради факультетів журналістики України та інші. Провів понад 25 корпоративних консультацій на 18 українських регіональних та мережевих компаніях, тестування персоналу і корпоративну консультацію на НТКУ (Перший національний телеканал), велику корпоративну консультацію на телеканалі «Інтер» тощо. автор-розробник проекту «Основ редакційної політики Суспільного мовлення». Співавтор посібника для журналістів «Ефективне телевізійне виробництво».

Олександр Макаренко. Шеф-редактор ранкових випусків телеканалу «Сіті». Працював редактором новин на радіо, директором тренінгового центру МГО «Інтерньюз-Україна». Провів понад 100 тренінгів для журналістів і редакторів телерадіокомпаній, газет, студентів журналістських факультетів. Провів понад 25 корпоративних консультацій на 18 українських регіональних та мережевих компаніях. Співавтор посібника для журналістів «Ефективне телевізійне виробництво».

Для журналістів з регіонів організатори покривають такі витрати:
- дорожні витрати учасників за наявності оригіналів квитків;
- харчування;
- готель

Участь у тренінгу тільки за попередньою реєстрацією.

Кількість місць обмежена!

УМОВИ РЕЄСТРАЦІЇ:

1. Заповніть реєстраційну онлайн анкету на сайті http://trainingsiua.blogspot.com/
2. Надішліть авторські статті на e-mail hp.internews@gmail.com в темі листа вказавши ваше прізвище. Перевага надаватиметься журналістам, які робили матеріали на соціальну та медичну тематику.

Анкети приймаються до 12:00 15 лютого 2010 року!

Додаткову інформацію: Ви можете отримати, звернувшись до Ольги Сушицької за телефонами: (044) 458 44 40, моб. 067 243 63 55, або написавши на електронну адресу osushytska@internews.ua