весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 10 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/10/za_nedoderzhannja_vimog_bankivskogo.htm
За недодержання вимог банківського законодавства порушено кримінальну справу! Прокуратура Кіровоградської області порушила кримінальну справу стосовно службових осіб одного з районних підрозділів ВАТ КБ "Надра" Кіровоградського РУ за фактом привласнення майна у великих розмірах, шляхом зловживання службовими особами своїм службовим становищем та службового підроблення, що спричинило тяжкі наслідки інтересам громадян та банківської установи, за ознаками злочинів, передбачених ч. 4 ст. 191 та ч. 2 ст. 366 КК України.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Прокурорська перевірка встановила, що банківські працівники без відома клієнтів складали завідомо недостовірні документи на видачу коштів з їх депозитних рахунків. Потім гроші привласнювали, а щоб приховати вчинене, незаконно перераховували грошові кошти з транзитного рахунку ВАТ КБ "Надра" на депозитні рахунки клієнтів банку. Загалом у результаті цих дій банківські працівники незаконно зняли з депозитних рахунків клієнтів та транзитного рахунку ВАТ КБ "Надра" 113 тис. грн. та 4759 дол. США.

Для організації досудового слідства кримінальну справу направлено до прокуратури Новомиргородського району. Триває слідство.