весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 10 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
Кіровоградські легкоатлети повернулися із змагань з нагородами. Кіровоградські легкоатлети повернулися додому після успішних виступів на представницьких змаганнях, які проходили у Запоріжжі та Сумах, - повідомляє канал "Кіровоград".

На змаганнях Кубка країни у закритих приміщеннях двоє вихованців ФЛАКО вели боротьбу за нагороди. І якщо у бігу на 400 метрів Сергій Зав'ялов зупинився за крок від п'єдесталу, посівши 4 місце, то вихованка СДЮСШОР №2 імені Верхоланцева Вікторія Маруценко завоювала срібну медаль на стаєрській дистанції 3000 метрів з перешкодами. «Срібний» успіх Вікторії також у Запоріжжі, але на юнацькому чемпіонаті України, повторив представник ОК ДЮСШ «Колос» Олександр Шелест, який фінішував другим на кілометровій дистанції.

Відзначимо і маловисківського легкоатлета Дмитра Кучеренка, який посів 7 місце серед 70 учасників у бігу на 400 метрів.

У той же час Суми приймали юніорський чемпіонат України серед спортсменів віком до 19 років. На цих змаганнях у бігу на 60 метрів бронзовим призером став вихованець ОШВСМ Максим Чорний. Успішно виступила у Сумах і Анастасія Кожухар, яка фінішувала четвертою у бігу на 60 метрів з бар'єрами. Повноправними творцями вдалих виступів наших представників «королеви спорту» стали тренери ДЮСШ Кіровоградщини, які готували легкоатлетів до цих стартів, та керівництво обласної федерації.