весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 10 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/10/6_tjazhkih_ekonomichnih_zlochiniv_vikrito.htm
6 тяжких економічних злочинів викрито на Кіровоградщині. 6 тяжких та особливо тяжких злочинів економічної спрямованості викрито підрозділами податкової міліції області протягом січня 2010 року, - повідомляє управління податкової міліції ДПА у Кіровоградській області.

В ході оперативного супроводу документальних перевірок суб'єктів господарювання викрито 3 злочини за ухилення від сплати до бюджету податків та платежів, та всі 3 - в особливо великих розмірах.

Протягом січня поточного року за матеріалами підрозділів податкової міліції області порушено 1 кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ст. 209 КК України.

Викрито діяльність 3 суб'єктів господарювання з ознаками фіктивності.
На ринку підакцизних товарів викрито 1 злочин за фактом незаконного виготовлення та реалізації підакцизних товарів, який також відноситься до категорії тяжких (ч. 3 ст. 204 КК України). Із незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 1 млн. 177,2 тис.грн., із них підакцизних товарів – на суму 45,9 тис. грн. Припинено діяльність 3 підпільних виробництв, із яких одне - по незаконному виготовленню фальсифікованих горілчаних напоїв.

Протягом першого місяця поточного року за результатами оперативного супроводу розслідування кримінальних справ закінчено провадження та направлено до суду з обвинувальним висновком кримінальні справи по 9 злочинах, у т.ч. 6 тяжких та особливо тяжких та 1 – ст. 212 КК України.