весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 1 лютого 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/2/1/_u_znamjanskomu_raioni_zatrimano.htm
У Знам'янському районі затримано трьох браконьєрів! Практично щотижня фахівцями Державної екологічної інспекції в Кіровоградській області проводяться рейди-перевірки щодо недопущення фактів браконьєрства на території області.

Під час проведення рейду-перевірки на території Світловодського та Знам'янського району 29 – 30 січня 2010 року фахівцями інспекції виявлено 11 порушень природоохоронного законодавства. Так, на території Знам'янського району було затримано 3-х браконьєрів, які полювали у невстановлені строки ( з 17 січня поточного року на території нашої області закрито сезон полювання) та 2-х осіб, що незаконно знищили дерево.

На території Світловодського району фахівцями інспекції затримано 5 осіб, які знаходились на березі Кременчуцького водосховища із забороненими знаряддями лову риби. Також, за фактом порушення правил збуту свіжої риби складено протокол про адміністративне правопорушення, який буде направлено на розгляд до місцевого суду.

За виявлені порушення складено 11 протоколів про адміністративне правопорушення, 10 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафів на загальну суму 1122 гривень.

Джерело інформації – завідуюча сектором зв'язків з громадськістю і ЗМІ Державної екологічної інспекції в Кіровоградській області, Наталія Кладченко, телефон: (0522) 221498