весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 6 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/6/u_kirovogradi_vidnovljat_robotu.htm
У Кіровограді відновлять роботу оздоровчого комплексу! Вже більше восьми років на балансі міста перебуває оздоровчий комплекс, який у комунальну власність територіальної громади Кіровограда передав «Кіровоградський завод дозуючих автоматів».

Дізнатись в якому стані сьогодні перебуває цей комплекс вирішив міський голова Володимир Пузаков і у понеділок, 5 січня, разом з Олександром Куценком , начальником міського відділу фізичної культури і спорту відвідав цей об'єкт – повідомляє кореспондент Інтернет-видання «весь Кіровоград».

Сьогодні комплекс складається з футбольного стадіону, розміри якого відповідають стандартам – раніше на ньому проводили чемпіонати міста та області з футболу. А зараз влітку тренується дитяча місцева команда. Стадіон розташований у віддаленій частині міста – у провулку Експериментальний, 2, і зараз перебуває у занедбаному стані. Вже тривалий час його не охороняють, зруйновані роздягальні, відсутні вхідні ворота, немає лав для запасних гравців та вболівальників.

Але, як запевнив Олександр Куценко , саме поле перебуває у гарному стані, відповідає всім стандартам та придатне для того щоб відновити проведення на ньому змагань.

Володимир Пузаков , після того, як оглянув комплекс, зазначив: «Звичайно, спочатку потрібно відновити будівлю роздягалень, провести туди світло, воду, поставити бойлери, замінити декілька плин огорожі, встановити вхідні ворота та лавочки, а також тренувальну стінку для футболістів».

Розпочинати відновлювальні роботи потрібно якнайшвидше, але до того часу слід з'ясувати скільки необхідно коштів для повноцінного відновлення функціонування стадіону. А також спробувати залучити додаткові фінансові потоки, щоб полегшити те навантаження, яке ляже на міський бюджет. Володимир Тихонович висловив впевненість, що декого може зацікавити пропозиція долучитись до даного проекту. І, можливо, вже в цьому році на стадіоні зіграють футбольні турніри не лише місцевого, а й обласного рівнів.