весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 6 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/6/partija_regioniv_zaproshuye_na_rizdvjani.htm
Партія регіонів запрошує на Різдвяні свята! З метою відродження православних традицій, Кіровоградська обласна організація Партії регіонів запрошує кіровоградців і мешканців області відзначити Різдво Христове всією родиною у мальовничому куточку Кіровограда – Дендропарку.

Різдво Христове – одне з найважливіших християнських свят. 7 січня святкували перший день Різдва Христового (годилося відзначати три дні 7 - 9.01). Зранку вся родина або кілька представників йшли до церкви на святкову молитву, яка присвячувалася спогадам про народження Ісуса Христа. Повертаючись із церкви люди радо віталися: «Христос народився! Славіте його!» або «З Святим Різдвом будьте здорові!»

Тому Партія регіонів радо запрошує кіровоградців 8 січня відзначити Різдво Христове у Дендропарку. Гостям буде запропоновано побачити святкову театралізовану виставу, послухати справжніх колядників, поспівати караоке, покататися на конях.

Найменших гостей свята чекають безплатні катання на атракціоні «Весільна карусель», на інші ж атракціони буде встановлена святкова ціна (звичайно ж - знижена).

Дорослі теж не залишаться без діла: на них чекають рухливі ігри, чемпіонати з перетягування канату, стрибків у мішках тощо. Всі гості свята, незалежно від віку прийматимуть участь у Різдвяній лотереї з святковими призами!

У зв'язку з по-справжньому зимною погодою на всіх гостей свята чекатиме святкове меню: каша, чай, бублики, святкові ковбаски!!!

"весь Кіровоград"