весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 5 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/5/kirovogradskii_gubernator_kontrolyuvatime.htm
Кіровоградський губернатор контролюватиме кожну бюджетну копійку! Стан виконання в Кіровоградській області бюджетних надходжень за минулий 2009-ий рік, ситуація з поточними проплатами за енергоносії та інші важливі питання розглядалися вчора на традиційній нараді голови облдержадміністрації Володимира Мовчана з керівниками структурних підрозділів, - повідомляє канал "Кіровоград".

Облдержадміністрація завершила роботу над проектом програми соціально-економічного розвитку Кіровоградщини. Зараз документ вивчають депутатські комісії обласної ради, після чого до нього будуть внесені зміни з урахуванням пропозицій, що надходитимуть. Проектом програми передбачено, що область у цьому році потребуватиме близько 1,6 мільярдів гривень для проведення робіт у сфері капітального будівництва та ремонту.

Через те, що райони мають залишки бюджетних коштів 2009 року, область поки що може без проблем працювати навіть без затвердженого державного бюджету на 2010 рік. Що стосується планових показників бюджетних надходжень, то за винятком Кіровограда, Світловодська, Олександрії та Голованівського району всі території у минулому році справились з поставленими завданнями.

Володимир Мовчан наголосив, що для забезпечення життєдіяльності області, він контролюватиме ефективність використання кожної бюджетної копійки. Також голова облдержадміністрації поцікавився поточною ситуацією з розрахунками за спожиті енергоносії та газ. На сьогодні вони складають лише 61%. Крім того, очікується що вже в січні рівень оплати ще більше знизиться, що може призвести до нарощування нових боргів.

За результатами апаратної наради Володимир Мовчан доручив перевірити якість природного газу, який постачається населенню області, підприємствам та організаціям. Головна мета цієї роботи – встановити причину високого споживання блакитного палива у перерахунку на одного жителя, аби, по-можливості, зменшити ці показники.